Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb egészségpénztár?

Melyik a legjobb egészségpénztár?

Figyelt kérdés
Ha valaki jártas a témában és ért is hozzá, légyszi segítsen! Köszi
2008. nov. 3. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az hogy melyik a legjobb egészségpénztár az a te igényeidtől függ! Pld: Miert szeretnél egészségpénztár tag lenni? Azert mert éves szinten rendszeres kiadásaid vannak? Vagy csak pénzt akarsz gyűjteni? Stb!

Ha bővebben érdekel a téma, akkor ahhoz hogy biztos és jó választ adjak tudnom kell ezeket a hátérinformációkat!

Ha gondolod tudok adni telefonszámot vagy emil címet is!

Mivel én egy pénzűgyi cégnél dolgozom és kapcsolatban vagyunk az összes magyarországi egészségpénztárral!

2008. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az összes pénztárnak van honlapja, ahol a következő információkat keresd:

- mennyit vonnak le a befizetéseidből

- milyen költségeik vannak még, pl. kártyadíj, belépési díj

- a lakhelyed/munkahelyed környékén hány szolgáltató partnerük van

2009. nov. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a K&H Medicinára szavazok. 2% kezelési költséggel dolgozik, 28% marad a Te zsebedben! :-) Üzletkötőjük vagyok, ha érdekel, kérdezz bátran itt, vagy privát e-mail-ben.
2011. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!