Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen adatokat kell megadnom,...

Milyen adatokat kell megadnom, ha számlát is kérek a benzinkúton?

Figyelt kérdés

Üdv!


A közeljövőben lesz egy üzleti utam, de az üzemanyagot céges számláról tudják fizetni. Először csinálok ilyet, így még nem tudom, hogy pontosan milyen adatokat kell megadnom, amikor számláról fizetek? El tudná valaki magyarázni?


Előre is köszi!


2018. aug. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

A munkáltatódnak kellene adnia egy papírt amin szerepelnek azok az adatok amik ehhez szükségesek.

De egyes kúthálózatoknál van olyan dolog hogy be vannak a cégek regisztrálva a rendszerükbe így elég lesz egy számot bediktálni a pénztárosnak aki az alapján minden adatot megkap, egyrészt gyorsabb is a számla kiállítása, másrészt neked sem kell annyi mindent megjegyezned, vagy magadnál tartani a papírt.

2018. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cég neve kell, meg a székhelye. Ha extra precíz akarsz lenni még az adószáma a cégnek de az nem fontos.
2018. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a cégnél, hogy pontosan milyen névre kell számlád kérned. Egyébként semmi extra adat nem kell, cégnév, cím, és esetleg adószám, de ez nem kötelező. De mondják meg, hogy pontosan mit írass rá, nehogy utána meg az legyen, hogy nem pontosan adtad meg és nem fizeti ki a cég.
2018. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindenkinek!
2018. aug. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!