Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paysafecard support mennyi...

Paysafecard support mennyi idő alatt csinál valamit is? Vagy rendőrséghez forduljak amiért elvették a pénzem?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem 22 ezer forintot és letiltották a felhasználót!!

1 hete levelezek a supporttal és csak annyit írnak, hogy eljuttatták a kérdésem az illetékes osztályra.

Hogy lehetne tenni valamit ? Mert nem azért vettem ennyiért, hogy nekik hagyjam. Fontos lett volna akkor már, azért vettem gyorsan, mert ez biztonságos.. Hát nem!

Aki volt már így vagy valamit tudna mondani ezügyben, köszönöm előre is.



2018. aug. 29. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom volt oka annak, hogy letiltottak, mi az?
2018. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telefonon töltöttem fel az egyenleget és próbáltam még egy 25 ezrest, és a telefon csak hibát jelzett, eladót kérdeztem, azt mondta jó a kód, megnéztem rajta az egyenleget... teljes volt. És nem fogadta el. Megpróbáltam mégegyszer és le lett tiltva. Első próbálkozásnál írtam supportnak, másnap derült ki, hogy csak 23 ezret tudtam volna feltölteni, de mivel többször próbáltam így letiltották "biztonsági" okokból. Egyszerűen nem értem. Arra hivatkozott a tiltás, amikor letiltott, hogy többször hibás kódot írtam be. Pedig qr kóddal próbáltam, meg számokkal is, amit többször is átnéztem.
2018. aug. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!