Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha tényleg pörög a munkaerőpia...

Ha tényleg pörög a munkaerőpiac, mit tanuljak otthon, hogy kelljek bárhova is?

Figyelt kérdés

Igen, volt már kérdésem, de teljesen kétségbe vagyok esve. Mivel félmillió forintom is bánja a dolgot és kezd eluralkodni bennem a "senkinek se kellek" érzés, kétségbeesett vagyok.

Itt eddig leszóltak, a környezetem nem érti a gondomat vagy leszól.

Ugyanakkor azt is látom, hogy kb. mindannyian ugyanezzel a gonddal küzdünk -> élhető, szerethető és stabil munkahelyet akarunk. A fizu kevésbé számít, de mivel ébrentöltött időnk igen nagy hányadát melóval töltjük, nem mindegy, mi az.


Irodai adatmásolgató vagyok.

Letettem a jogsit és vezetgetek is (nem eleget, de nem is porosodik), elvégeztem 2 OKJ-t, hogy szakmai, izgalmasabb munkám legyen. Nemsokára fél éve keresgélek, így ezt sikertelennek könyvelem el.


- Pénzem most nincs újabb esti OKJ-ra.

- Ha be is vállalok levelezőin másik BSc-t, az jövő ilyenkor indulna.

- Nem szeretnék emberekkel foglalkozni.

- Nem szeretnék fizikai munkát (már amit nőknek adhatnak / igen, tudom, van), akkor inkább adatmásolgatás, bár pénzben ugyanott lennék.

- Programozni nem lehet egyedül megtanulni.


+ Angollal önmagában érek valamit? Most még kb. makogni tudnék meg könnyebb írást megértek, de vissza tudnám fejleszteni magam a középfokú szintre.


+ Excellel érek valamit? Szűrés, formázás, alapvető függvények (f-keres is természetesen) mennek, alapszinten a pivot tábla is, makró rögzítését már láttam. Fejlesszem ezt?


Gyors, otthoni megoldás? Amivel pár hónap alatt kreatívabb munkám lenne?


2018. szept. 3. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha gyors, otthoni, akkor nem lennel elorebb.


A sikerert, sot, szerintem a nyugalomert is meg kell szenvedni.

2018. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!