Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez igaz amit ez a weboldal állít?

Ez igaz amit ez a weboldal állít?

Figyelt kérdés

Ez weboldal azt álitja hogy ha kitöltesz kérdőíveket minden kérdő ív után kapsz 750ft ott nem mertem ki probálni mert kérné a bank kártya adatokat szerintetek igaz valaki próbálta már?

[link]



2018. szept. 7. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Marketagentről hallottam már. Több ismerősöm is beregisztrált - de csak havi 1 kérdőívet kaptak/tudtak kitölteni: fél év után kb 2-3 ezer ftnál tartott.
2018. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül lehet megmondani, milyen rendszerességgel küldenek kérdőívet. nekem például az elmúlt pár hétben 3-at is küldtek.

azt nem tudom, hol láttad, hogy bankkártya adatokat kéne megadni...paypal meg skrill kifizetés van.


na most, innentől szar az egész.

én már 6 éve vagyok regisztrálva. ez idő alatt 30 euro-t utaltam ki ilyen 3-4 euronként...ebay-re jó volt filléres vackokra, amikre amúgy nem költenék pénzt.


viszont mostmár paypal-os utalásnál leszednek egy 100 pont feldolgozási díjat...most jelenleg van 170 pontom...skrill-en 1,7 euro, paypal-on csak 0,7.


legutóbb inkább kiutaltam skrill-re...ilyen kis lóf_sz összeg, amivel egy probléma van...skrill-el sehol nem tudok fizetni, ahol ilyen értékben foglalkoznak a dologgal, de kiutalni sem tudom magamnak, mert annak is horror magas utalási díja van, tehát ilyen 1200 Ft-om ott van benn, elkölteni nem tudom, átutalni sem tudom...


úgyhogy nekem hiába jönnek a kérdőívek, én az elmúlt hónapokban egyet se töltöttem ki...

2018. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!