Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom atvenni a GLS csomagom?

Nem tudom atvenni a GLS csomagom?

Figyelt kérdés

Uzent a GLS, de delelott nem tudom atvenni soha. Meg csak megkerni se tudok senkit, nem reg koltoztem ide.

Nem tudtam, hogy nem szallitanak delutan.

Nagyon bunko volt...

Azt mondta visszajon holnap delelott ot nem erdekli, legyek otthon.

A munkahelyemre nem kerhetem....


2018. szept. 10. 11:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a teendo?
2018. szept. 10. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Akkor talán hívd fel a GLS ügyfélszolgálatát és beszéld meg velük a problémádat.
2018. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Elvileg kérheted, hogy GLS csomagpontra vigyék ki, ott 5 napon belül át tudod venni.
2018. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szállítanak délután? Hát akkor mit csinálnak? A futár is komoly lehet, hogy potyára visszamegy, ráadásul úgy, hogy tudja.

Hívd fel a központot, esetleg panaszt is tehetsz a futár miatt.

2018. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Depóban is át tudod venni, elég sokáig nyitva vannak.
2018. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ugyfelszolgalattal is beszeltem

Azt mondtak en NEM kerhetek ilyet, hogy mikor hozzak.

Kesz kaosz az egesz.

2018. szept. 10. 12:52
 7/8 A kérdező kommentje:

Csomagpontot fel sem hozta, mint lehetoseg, de ha felhiv holnap akkor azt fogom kerni.

Koszonom a segitseget.

2018. szept. 10. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Minden futárnak több paraméter alapján előre kiszámolt útvonala van, nem csak úgy megy, hogy kérésre oda mennek, ahova akarod. Szállítanak ők délután is 5-ig, ill. azután is ha esti kiszállítás kértél (de azt nem szeretik), de ha az előre eltervezett útvonalról le kell térniük, az nekik kiesés, és a futárt csesztetik miatta, és ha elhúzódik, a többi is megszívja. Gondolom ebből látható, hogy miért nem kérheted időpontra.

A GLS csomagpontot a megrendelés leadásakor lehet kiválasztani.

2018. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!