Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért számol fel dupla postakö...

Krikk007 kérdése:

Miért számol fel dupla postaköltséget a wish?

Figyelt kérdés
A minap rendelni akartam egy órát a wish-ről, azonban szólt haverom, hogy neki is kéne egy. A kosárban lévő terméknél a mennyiséget 1-ről 2-re módosítottam, azonban a szállítási költség is megduplázódott. Miért van ez?

2018. szept. 14. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert kamuzik az oldal az árakkal (a nem létező leárazásról és több száz százalékos felárazásról hogy minél nagyobb akciónak tűnjön a vásárlás).

Kínából rendelve eleve nincs is postaköltség, így a termék árát úgy próbálják olcsóbbnak beállítani hogy hamis postaköltségként tüntetik fel, hogy a termék olcsóbbnak tűnjön. Valójában a teljes összeg lenne az eredeti darabár, és innentől kezdve viszont ahányszor többet rendelsz, a darabár is úgy igazodik ehhez.

2018. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Kínából rendelve eleve nincs is postaköltség"


Már hogyne lenne :) Sem a kínai posta, sem az egyéb szolgáltatók, sem a Magyar Posta nem dolgozik ingyen. Legfeljebb az eladó kap rá támogatást, és ezért tudja minimális áron (akár ingyen, a termék árába beépítve) feladni a cuccot. A wish "olcsóbban" adja a terméket, de felszámol postaköltséget. Nem is keveset. A legtöbb wish termék így gyakorlatilag nem olcsóbb, mint bárhonnan. De mennyivel jobb azt mondani, hogy 1$-ért vettem valamit (nem hozzátéve, hogy 2 volt a postaköltség), mint azt, hogy 3$-ért vettem valamit. Holott gyakorlatilag ugyanannyiba került.

2018. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a múltkor rendeltem az ebayen 2 terméket 1 eladótól, ott is duplázott a postaköltség a kosárban, de mivel az eladó korrekt volt és 1 csomagban adta fel nekem, így az egyik postaköltséget visszatérítette nekem a paypalra.
2018. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen , ezt én is észrevettem, irtam is neki ebben az ügyben. De már kb 1-éve volt.

Volt hogy ugyanazt a termeket rendeltem 4 db volt és a postaköltség 4x több volt, kérdeztem is őket hogy ha több termeket rendelek v kiből, hely, termek és cím ugyan az, miért tobszorozodik a csomag feladása?

Pláne akkor magas ha a térnek ingyenes, v miért?!

Nem hozajuk tartozik a számlázási osztály, így annyiban hagytam.

De én szeretem a wish...:)

2018. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!