Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy egy újabb autónak valós e a kilométeróra állása?

Figyelt kérdés

Elvileg ezt a rendőrségi oldalon lehet ellenőrizni valahogy de sajnos nem tudom ,hogy esetleg valaki ellenőrizte autó vásárlása előtt ? Mert én félek úgy úgy autót vásárolni ,hogy ezt nem ellenőriztem volna mert rengetegszer átvernek ezzel most nem is azért mert ha 50 ezerrel több lenne benne akkora baj vagy valami de kérem szépen ha már autót vásárolok akkor minden adat pontos legyen és ne vágjanak már át ilyennel mikor keményen megdolgozom az utolsó fillérig ,hogy kifizethessem jelen pillanatban erről az autóról lenne szó!


[link]


2011/12 havi autóban 44e kilóméter hát kicsit szokatlannak tartom ezért is piszkálja a csőröm. Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. szept. 16. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapu regisztrációd, akkor 625,- Ft ellenében itt tudod lekérdezni:

[link]

2018. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külföldről behozott . Szerinted????
2018. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Ennyiért vegyél új Dustert vagy Vitarát vagy bármit.

Egy 7 éves bizonytalan eredetű autónál bármelyik jobb.

2018. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!