Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van most a miskolci auchann...

Mi van most a miskolci auchannal? Még mindig víz alatt can? Vagy elment már a víz és kinyitott ujra?

Figyelt kérdés
Tvbe láttam h nagy botrányvan h h épülhetett az auchan ártérre meg ilyenek.
2010. jún. 23. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még biztos nem hozták rendbe pár képet láttam csak, de nagy víz volt bent is ott kell takarítani, fertőtleníteni, plusz csomó mindent dobhatnak ki és rendelhetnek újra szerintem. Na meg az elektromos berendezések és amíg kiszárad minden...


Ehhez még jön a sok jogi dolog... kétlem, hogy egyhamar kinyit újra.

2010. jún. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.auchan.hu ;)
2010. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A víz elment, ami pedig bennragadt kiszivattyúzták a tűzoltók, de nem hiszem, hogy ki fog kinyitni egy hamar. Van aki azt mondja már soha nem nyit ki. Tény, hogy nem volt építési engedélye, de a pénz beszél...
2010. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!