Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki segìtene nekem hétvégi...

Valaki segìtene nekem hétvégi munka ügyben?

Figyelt kérdés
Nos olyan problémával küzdök, hogy eljött a szalagavatóm, viszont nekem már nincsennek szüleim akik úgymond tudnának segíteni az anyagi részét finanszírozni, de nekem meg sajnos nincs elég pénzem ahhoz, hogy kifizessem. Ezért szeretném, ha valaki tudna ajánlani hétvégére valami munkát, mert csak így tudnám finanszírozni a költségeket. Előre is köszönöm annak, aki tud ebben az ügyben nekem segíteni

2018. szept. 29. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez itt nem az álláskeresési rovat.

Itt szinte biztos vagyok benne, hogy csak szexuális ajánlatokat fogsz kapni.


Vannak diákszövetkezetek, ahová, ha jelentkezel, ki tudnak közvetíteni - akár hétvégi munkára is.

2018. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát csak remélni mertem, hogy nem fogja senki sem félreérteni, hogy milyen munkát/munkákat keresek.. Tudnál pár ilyen diákszövetkezetet írni? Mert eddig néztem a jooble-n, hogy hátha van, de sajnos nincs..
2018. szept. 29. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom tapasztalatai alapján a müisz a legjobb.


Meg az a legjobb, ha kinyitjátok a szátokat és nem öltök tízezreket a szalagavatóba. A lányom elitnek mondott gimiben érettségizett, semmi plusz költségünk nem volt. Nem béreltek termet, megfelelt a suli tornaterme (pedig tényleg tele van pénzes szülőkkel az iskola...). Egyébként is matrózblúz, fiúknak fekete öltöny az elvárás, ez se kellett új, annyi, hogy megegyeztek, egyforma hosszúságú szoknyában lesznek a lányok. Nem parádéztak százezres menyasszonyi ruhában, hanem varrattak egy olyan ruhát, amiben táncoltak, ellenben hordható is később. Korábbi évekből maradt osztálypénz simán elég volt arra, hogy legyen mit enni, inni a szalagavató után...

2018. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, nem kell a "rongyot rázni" egy szalagavató miatt. Nálunk is azt hittem, hogy a gatyám is rámegy, de végül a szmoking bérlés (keringő miatt) is 10 ezer alatt volt, a szalagavatós fekete öltöny volt egy bordó inggel - és ebben ballagtak, utána ebben érettségiztek.

Lányoknak ugyan varrattak ruhát, de az se volt nagyon vészes...

2018. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetlg Melo-Diak, mint kozvetito szervezet. A Campus Work lehet, hogy csak egyetemistaknak van, de meg lehet nezni.

Az is lehet megoldas, ha talalsz olyan helyet, ahol rugalmasak es megbeszeles alapjan lehetsz csak hetveges (bar ez ritka). Ahol 7/7 nap nyitva vannak, pl a kereskedelemben, ott lehet szukseg hetvegesre. Tavaly egy kis boltban voltam csak hetveges (nem elado), nem diakszovetkezeten keresztul, hanem a fonokseggel egyeztetve alkalmi munkaskent, mert jol jottem, hogy amikor a masik ugyanebben a pozicioban dolgozo hetvegen ugyebar nem dolgozott, igy megis el lett vegezve a munka altalam.

Ha birod az ilyen munkat, akkor szerintem felszolgalonak sok helyre varnanak. Nagyon sok osztalytarsam dolgozott igy pincerkent vagy pultoskent is.

Sok mas kisegitoi munka is van (ami nekem is bejott hosszutavon), szoval vannak lehetosegek, csak sokfele kell korulnezni, hogy minel tobb eselyed legyen, hogy valahova felvegyenek. Es nem biztos, hogy azonnal talalsz melot, neha honapok, maskor szerencsesebb.

Es meg esetleg annyit, ha mondhatok, hogy a 2 fenti abban nem mondott rosszat, hogy a megdolgozott penzed ne csak erre koltsd, jol jon az a mindennapi elet finanszirozasara i! A sulik eloszeretettel lehuzzak ezzel a diakokat, nalunk is igy volt.

2018. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, nem a suli húzza le a diákot, ugyanis a diákok és szülők beszélik meg, nem a suli kötelezi őket a bulizásra...
2018. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6, azert nalunk eleg eros nyomas volt a suli reszerol, a vezetoseg a minel fenyuzobb szslagavatoval akarta a suli hirnevet novelni (ez nem osszeeskuves elmelet, mindannyian tudtuk ennek igazat!). Persze formalisan mi es a szuleink dontottunk, de ha valaki ki merte nyitni a szajat, azt a tanarok es evfolyamtarsak is megszoltak, nem is beszelve az igazgatosagrol. De persze "mindent csak a diakokert tesznek".

De teljesen igaz, hogy az afterpartyra mar korant sem a suli akar kotelezni, arra mar a diakok szabjak meg az eleg sulyos koltsegeket.

2018. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a tanácsokat.

Mindennek utána nézek

És még csak annyi, hogy nem csak erre akarok költeni, hisz 40ezer mellett nehéz lenne csak erre költeni. :)

2018. szept. 29. 10:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Diákmunka szövetkezetek él kell érdeklődni
2018. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!