Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai utánvétellel tudok úgy...

Postai utánvétellel tudok úgy csomagot küldeni, hogy akinek küldöm ne tudja meg a címem?

Figyelt kérdés

Egy kis csomagot szeretek küldeni egy személynek amit kifizet a postásnak egyből ha át veszi de nem szeretném hogy tudja a címem, nevem akinek küldöm. Tudod úgy ilyet feladni, hogy csak a postás tudja az adataimat aki viszi nekem a pénzt?

(meglepi csomag lesz, az illető át fogja venni még ha fizet is érte biztos infóból tudom) köszi a válaszokat!



2018. szept. 30. 23:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudok *
2018. szept. 30. 23:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz

Ha nem jelölöd meg a címedet, a postás mégis hogy kézbesítse ki neked a pénzt? Nem gondolatolvasók dolgoznak ám ott...

2018. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha meglepetes, akkor miert utanvettel kuldod? Meglepetes, az nem ajandek? Ha ajandek, akkor miert kellene fizetnie erte? Ha mindenaron penzt akarsz erte, akkor viszont muszaj megadnod a valos cimedet.

Ha nem kernel erte penzt, akkor siman kuldhetned ajanlottan, hamis cimmel (bar akkor nem tudod kovetni, hogy atvette-e)

Meg egy megoldas: ha nyitsz egy postafiokot (neked kell fizetni a postafiok fenntartasaert), akkor oda kuldik majd a penzt, es elvileg a postafiok tulajdonosanak a nevet es cimet nem adja ki a posta. Elvileg.


Esetleg megoldas, bar nem tudom, hogy Magyarorszagon mukodik-e, hogy "postan marado" a neked kuldott penz (es te ott veheted at)

2018. okt. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

1.- utánvéttel nem lehet úgy feladni küldeményt, hogy nincs rajta feladó, hiszen akkor nem tudják hová visszaküldeni a pénzt

2.- ugye azt tudod, hogy még ha utánvéttel küldöd is, a postai szállítás költségét Neked kell fizetni a feladáskor (ha csomagról van szó, min. 1.000 ft környékén jár)

3.- megmondom őszintén, én nagyon nem szeretnék olyan "meglepetést" kapni, hogy egyszer csak beállít a postás és fizessek... és még az se derül ki, hogy mi az és honnan jött a csomag... tuti nem venném át...

2018. okt. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!