Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinéztem az interneten egy...

Kinéztem az interneten egy számítógépet és az árát. A közeli boltban megrendeltem a kinézett áron. Kifizettem. Hol van itt a bolt haszna?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
ha teljesen ugyanaz akkor valószínűleg drága helyen nézted a neten.
2008. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A környékbeli országokkal összehasonlított legjobb ár volt, amit kinéztem. A bolt Budapestről hozta.
2008. nov. 4. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem számítástechnikával foglalkozom, de példát tudok mondani:

Járok olyan nagykereskedésbe, ahol van kisker kiszolgálás is. Annyi a különbség, hogy én kapok a nettó listaárból 20% kedvezményt, tehát amit a kiskerben megkap valaki bruttó 120 Ft-ért, azt én 96-ért kapom meg. Ezért én is nyugodtan mutogatom az árlistát mindenkinek, és azon az áron kapják tőlem a cuccokat. Még engedhetek is a listaárból pár százalékot. A nagykernek így is megvan a haszna.

2008. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!