Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnál miért olcsóbb ha...

Telekomnál miért olcsóbb ha több szolgáltatást rendelek? Mi a trükk benne?

Figyelt kérdés

Csak netet akartam kérni de azt mondta az ügyfélszolgálatos csaj ha kérek mellé telefont is akkor 5600ft helyett 4200ft lesz.

De ehhez viszont hozzájön majd a telefon havidíja is vagy a kettő együtt lesz ennyi?



2018. okt. 8. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Együtt lesz ennyi. Nem tudom miért éri meg együtt értékesíteni, de így működik. Nincs átverés.
2018. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor a többi szolgáltatást is ők fogják nyújtani neked és így nem a konkurencia happolja el előlük a telefonszolgáltatást és a TV-t (ha azt is kérted csomagban). Üzletileg ez jó, mert így "leépítik a konkurenciát", aminek az az ára, hogy olcsóbban kell nyújtaniuk neked a szolgáltatást. Nem tudom érthető-e a logika?
2018. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszi, telefont biztos nem fogom pedig használni, ahogy néztem drágább a percdíja is mint amit használok
2018. okt. 8. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhol így van, nekem is olcsóbb a csomagom telefonnal, mint nélküle. Mondtam, hogy az nekem nem kell, azt mondták akkor ne kössek rá készüléket. Nos, most nincs is rajta készülék.
2018. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban úgy van, ahogy a többiek írják, nekem is olcsóbb volt a net úgy, hogy vonalas telefont is adtak hozzá. Ha még használod is, akkor meg percenként talált pénz a Telekomnak.

Arra érdemes figyelned, hogy ha Digi által is kezelt területen laksz, akkor a Telekomnak a Flip szolgáltatását érdemes igénybe venni. Az is Telekom, csak olcsóbb és csak a Digi területén adják.

Arra is érdemes figyelni, hogy a vezetékesben túl sok válogatási lehetőséged nincsen, de mobilban az 5 mobilszolgáltató közül igen. A Telekom ami kedvezményt ígér, azt a saját áraihoz igazítva adja, de a másik 4-nél lehet, hogy sokkal jobb árat kaphatsz.

Az egész hátterében az áll, hogy a Telekom és a magát nem hirdető, de kb. 12 éve piacon lévő Netfone tudott egyedül vezetékes és mobilszolgáltatást biztosítani. Mivel a Telekom nagyon aktívan terjeszkedett a UPC területén is a komplex szolgáltatással, a UPC is elkezdett mobillal foglalkozni. Most, hogy a UPC-t felvásárolja a Vodafone, a Voda is tud majd komplex szolgáltatást adni. Az Ő piacszerzését próbálja megnehezíteni az összekapcsolt szolgáltatásokkal a Telekom a Magenta1-el.

2018. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nincs telefon vonal a házban se a ház előtt, de mivel ez telekomos terület ha jól tudom ezért hozzájuk mentem be először
2018. okt. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!