Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom törölni magam...

Hogyan tudom törölni magam flirt.hu-ról?

Figyelt kérdés
Havonta vonogatnak a kártyámról pénzt úgy hogy nem is használom az oldalukat. Hol 2000 hol 3000ft-ot.
2018. okt. 9. 16:07
 1/5 Banderas15 válasza:
Ha belépsz az oldalra jobb felső sarokban lévő ikon alatt keresd meg a sajàt beàllítàsokat. Az alatt làtod a szàmlàzàsi informàciókat. Arra kattintva tudod egyenként törölni az előfizetéseket úgy hogy az email címedre küldik az inaktivàló kódot, azt begépeled és nem vonnak utàna semmit. Azért írom hogy egyenként mert a 3napost is törölni érdemes még a hosszabbítàsokat is, egyébként valamelyik alapjàn folytathatjàk a levonàsokat. Inaktívvà a profilt nem tudod, de levonni nem fognak semmit.
2019. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azóta is vonja, havonta az összeget, hiába töröltem a tagságomat. Neked sikerült visszamondani?
2020. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jani1379 válasza:
Nem jön megerősítő email amivel törölni lehet! írtam emailt nekik töröljék az előfizetésem el is tünt másnapra mire vagyok előfizetve e bankban néztem így is vonogatnak és a számlázási előzményekben nincs is feltüntetve ráadásul meg most 4napra rá vontak egymás után nem is havonta!!Törölni se tudom magam megerősítő email nélkül írtam a supportnak meglátom most mi lesz
2020. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anonimno233 válasza:

Sziasztok! Tudnátok segíteni, nektek még mindig vonogatnak vagy hogyan tudtátok végül törölni az előfizetést meg a profilt? Flirt.com

Köszi a választ

2023. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Letiltattam a bankkártyámat, és kértem újat.
2023. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!