Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kötelezhet e a munkaadó hogy...

Kötelezhet e a munkaadó hogy kifizessek egy olyan tárgyat ami akkor tűnt el amikor nem is dolgoztam ott?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen eltűnt egy nyaklánc márciusban ...én júniusban kezdtem...mindenkivel akarnak 6000 ft ot fizettetni...de mire föl amikor én akkor még nem ott dolgoztam szóval nem gondolom hogy én loptam el xD ... ha nem fizetem ki mit tudnak csinálni?

2018. okt. 10. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezhet rá, főleg, hogy nem is dolgoztál ott. Én nem fizetnék
2018. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha ő is kifizeti a hat évvel ezelőtt eltünt biciklidet!
2018. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fogod elhinni de tényleg 6 éve lopták el a biciklimet xD
2018. okt. 10. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
És miért fizetne bárki is, már ha ez igaz egyáltalán, de szerintem ilyen a világon nincs. És mi lenne a pénzzel?
2018. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy kórházban dolgozom ... meghalt egy idős néni és a hozzátartozóknak most jutott eszükbe hogy nincs meg a nyaklánc és követelik hogy az árát kapják meg...állítólag 100.000 ftos nyaklánc...nekem ennyit mondott a főnövér részleteket nem tudok...hiába mondtam hogy én csak most jöttem azt mondta akkor is ki kell fizetnem (nem fogom)
2018. okt. 10. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
De miért fizet bárki is? Akkor is, ha már ott dolgozott. Bemondásra meg semmiképp. Tegyenek feljelentést a rokonok, és majd a rendőrség megoldja. És ők hogy bizonyították, hogy eltűnt a nyaklánc?
2018. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érték leltár alapján a hozzátartozóknak van igaza ...átadva nekik vagy nem lett vagy nem lett lepapirozva (gondolom én a feljelentést akarják elkerülni...de engem ez a része nem is érdekel..) Az érdekelne hogy én nem fogok fizetni akkor mit tud csinálni a felettesem...
2018. okt. 10. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Hivatalosan nem kötelezhet fizetésre, emiatt nem lehet bajod. Szerintem levonni sem tudják a fizetésből, mert ahhoz bírósági határozat kellene. Ha nagyon rosszakaró az illető, akkor megkeserítheti az életedet a jövőben, de akkor meg simán váltani kell, és egy másik helyre menni. A többi kórházban is munkaerőhiány van, szerintem ezzel nem lenne gond.
2018. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges, biztos nem fizetnék. Ez kb olyan mint mikor mi odaköltüztünk 1 helyre és a szomszédnak komoly beázásos kára keletkezett mikor még nem laktunk ott és tőlünk is pénzt követelt a javításra. Úgy elküldtük a p*csába ahogy csak lehet.
2018. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!