Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vertek már át használt dolgok...

Vertek már át használt dolgok vásárlásánál? Mi volt az, mit tudtál tenni ellene?

Figyelt kérdés
Én már másodjára fürödtem be. Egyszer egy laptoppal, aminek valahogy kipróbálásig feltöltötték az akksiját, mert miután hazavittem nem vette a töltést (szervizben javíttattam, a töltő csatlakozója az alaplapon elengedett a forrasztási pontoknál), másodjára pedig egy autónál, ami hengerfejes volt és sok más problémája volt amit nem tüntettek fel a kereskedésben.
2018. okt. 17. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

kerékpár esetén

audio CD esetén

de ami durvább, hogy új-nak mondott Bose fejhallgatónál is, ami egy gyárból kicsempészet, hibás, leselejtezett darab volt.

Laptopnál én is jártam rosszul.


Sajnos én is balek vagyok.

2018. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Én csizmát vettem 10ezerért,amiről azt állították, hogy bőr, de nem az. Mivel nem jó a méret továbbadnám, de 10k ért senki se fogja elvinni.
2018. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer dobtak át a Jófogáson. Semmit sem tudtam csinálni, egy 1500 Ft-os termék volt, még a szabálysértési értéket sem lépte át. Azóta csak a Vaterán vásárolok, és elolvasom a negatív visszajelzéseket. Csak olyantól veszek, aki 98% felett van értékelésben.
2018. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!