Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért hergelik az itthon élő...

Uránoszi farkas kérdése:

Miért hergelik az itthon élő magyarokat a Nyugaton élő magyarok a kint fizetéseikkel? Miért keltik a feszültséget?

Figyelt kérdés
Az Interneten 0-24 ez megy.
2018. okt. 22. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én csak röhögök rajtuk. Itthon is többet keresek, mint ők külföldön, és nem vagyok senki kutyája, lába kapcája, mint ők ott, ahol vannak. Itthonról dolgozom, számítógépen, nem a belemet dolgozom ki mint takarító, vagy mosogató.
2018. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus Balázs te vagy az egyik legnagyobb provokátor troll ezen az oldalon, ezt pont te kérdezed? :D
2018. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem hergelnek, tudomásul veszem, hogy ott más a bér, mint itt. Én nem megyek el több pénzért sem, nem éri meg távol lenni a családomtól.
2018. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Nyilván valamivel igazolni kell magukat, illetve enyhíteni a bűntudatot, hogy hátrahagyták a szeretteiket, szülőföldjüket.
2018. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"Én csak röhögök rajtuk. Itthon is többet keresek, mint ők külföldön, és nem vagyok senki kutyája, lába kapcája, mint ők ott, ahol vannak. Itthonról dolgozom, számítógépen, nem a belemet dolgozom ki mint takarító, vagy mosogató."


Mert szerinted aki külföldön dolgozik az csak takarító vagy mosogató lehet? Mi is itthonról dolgozunk, saját szakmánkban, csak egy jobban működő országban.

2018. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tapasztaltam olyan hergelést amit a kérdező írt. Talán azért mert az én ismeretségi köreimben nem szokás egymás pénztárcájában kutakodni.


Semmi közöm nincs más havi keresetéhez és senkinek semmi köze az én fizetésemhez. Aki mégis a havi bevételemre kíváncsi vagy irigy, azt tapintatlannak tartom, mert bunkóság más pénzügyeiben kutakodni.

2018. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balázska, esküszöm fizetek neked egy férfi prostit aki lerendez végre, csak húzzál már el innen valahová!
2018. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel.

Csak ha már kint minden szép és jó, vissza kell kérdezni, hogy a fogát megcsináltatni, azt miért jön vissza?!?

2018. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!