Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom átvenni a GLS...

Nem tudom átvenni a GLS csomagomat?

Figyelt kérdés

Rendeltem a Zooplusról egy csomagot (20.000Ft), és nem is figyeltem, hogy már nem a DPD, hanem a GLS szállít.

Dolgozom mindennap, a GLS pedig csak kora délelőtti órákban hajlandó szállítani.


Most komolyan elfogom bukni az összeget is meg a csomagot is? Rendszeres vásárló vagyok, nem kevés pénzt hagyok a Zoo-nál...

Gyűlölöm a GLS-t, abszolút rugalmatlanok és a futárok stílusa is minősíthetetlen.


Szomszédot sem tudok megkérni, hogy vegye át, mert vagy dolgoznak, vagy 80 éves nénik... ezért kivenni egy szabadnapot elég luxus lenne.


2018. okt. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkahelyedre nem tudod kérni?
2018. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első is írja, kérd a munkahelyedre, vagy vannak GLS pontok szerte az országban, lehet ott is van, ahol éppen te dolgozol, akkor oda lerakják és mész érte, amikor tudsz.

Vagy ha van családtagod, barátod, akivel meg tudod beszélni, akkor kérd az ő címükre vagy munkahelyükre.

2018. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan, hogy jött (volna) a gls, de senki nem volt itthon, viszont mindig küldik a futár telefonszámát. Felhívtuk, hogy gond van, és elvitte a férjem mhelyére (4 km otthonról).

Olyan is volt, hogy nem tudtuk átvenni, akkor meg a gls helyi csomagközpontjába (nem tudom a pontos nevét, csomagelosztó vagy mi) kellett bemenni érte.

Szóval azért viszonylag rugalmasok voltak velünk. Hívd fel a futárt, kérdezd meg mit tudtok tenni.

2018. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kérhetném, csak nem akarok senkit megkérni a munkahelyemen, hogy hozza haza a csomagot, mert én nem bírnám el. Helyi busszal járok. (12 kg táp, konzervek, egyéb dolgok, azért van súlya.)


Azt hittem, ha már futárszolgálat ilyet igazán meg lehet oldani. Legkésőbb 3 órára mindig itthon vagyok.

A franc gondolta, hogy nem szállítanak itt csak délelőtt max. 10 óráig, és még szombaton sem.... a DPD nem ilyen.

2018. okt. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!