Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen feladtam egy...

Aliexpressen feladtam egy rendelést, de hiányos címet adtam meg, vajon át tudom venni?

Figyelt kérdés
Roviden,alberletben lakok es kihagytam az emeletet es lakasszamot, a hazszamot megadtam,ugye a postaladan sincs a nevem.Arra gondoltam higy ideiglenesen oda irom a nevemet, mert ugye igy a kis értesítő levelet sem tudja hova bedobni a postas. ötletek?

2018. okt. 29. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb, amit tehetsz. Ha nagyon nagy szerencséd van, a postás végignézi az összes postaládán levő nevet. Kicsi az esélye. Legfeljebb az értesítőt a postaládák tetejére kiteszi.

Azért remélem megkapod.


Sajnos az a tapasztalatom, hogy az állandó lakcímemre rendelt áruk 100%-a megérkezett, mindig (családi ház), míg az emeletes házba albérleti címre rendelt áruk 10%-a nem érkezett meg soha az életben. Pontos névvel, pontos címmel...


Még szerencse, hogy ebayes kínai eladók gondolkodás nélkül visszafizették eddig mindig az árut amire jeleztem hogy nem kaptam meg.


De azért évente többször találok a postaládák tetején olyan leveleket és értesítőket, amik teljes pontos címzéssel rendelkeznek, de másik házszámra szólnak...


Munkaerőhiány és nagy fluktuáció a postán is...

2018. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!