Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közös megegyezés (megjegyzés...

Közös megegyezés (megjegyzés részben az áll, hogy egyik fél sem tartozik a másiknak ill. Semmilyen követelés nincs) Ezt aláírva az ember akkor lehet még a munkabérét sem kapná meg arra a hónapra?

Figyelt kérdés
Tehát tp-voltam 10.31-ig majd a mai nappal alá írtam a közös megegyezést a fent említett feltételekkel.Az a kérdés,hogy a fizetés beletartozik a követelés részbe?A munkaügyre ma küldi fel a papirokat és mondta,hogy kövi héten lesz meg az októberi fizu+a tp .A munkaadó a béremet így akkor le is tagadhatja ha én aláírtam annak h semmi követelésem sincs.Ő kp-ban adja mindig és ugye alá kell írni egy átvételi elismervényt.Akkor ennek csak volna nyoma, hogy nem vettem fel a fizumat.Valaki jártas ebben írjon már ezzel kapcsolatban h is van ez?köszi!
2018. okt. 31. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tagadhatja le, ugyanis a bérkifizetésnek nyoma van (vagy átutalás vagy aláírt bérpapír).
2018. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!