Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik bolt adja vissza az...

Melyik bolt adja vissza az áfa összegét Magánszemélynek, ha lepecsételt számlával térünk vissza, miszerint kivitték Ez zónából a terméket?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni Magyarországon elektronikai cikkeket, érdeklődnék melyik bolt adja vissza lehetőleg kp-ban az áfa összegét, ha leáfázom bontatlan csomagolásban a terméket hogy kiment az EU-ból?

Köszi a segítséget :)



2018. nov. 5. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Vagy eleve ÁFA nélkül vásárolsz, vagy el kell vinned egy vámudvarba.
2018. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv.

A leáfázom, az az hogy elviszem egy "vámudvarba" szerintem. Vagy te hogyan és mire értetted?

Ha vámon kiviszem a terméket

Azt a vám igazolja hogy kivittek

És utána azzal igényelhetem vissza az áfa összegét tőlük

Az a kérdés melyik bolt adja vissza általában mindig

Anno utazásom során egy határontúli pár mondta melyik üzletben vásárolnak amely mindig visszatériti de nem emlékszem és őket is csak akkor láttam egyezer.

2018. nov. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!