Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tanítók hány óráig szoktak...

A tanítók hány óráig szoktak bent lenni általában az iskolában? Kötelező mindennap a napközi megtartása?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Sokszor késő estig! Így hidd el. Nem fenékig tejfel a helyzetük.
2018. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
További válaszokat is kérhetek esetleg? Ez valóban így van?
2018. nov. 6. 22:33
 3/10 anonim válasza:
58%
Általánosban ha ( tegyük fel hogy nem számítjuk a szakkört, csak mondjuk 2-ig az órákat) utána 5-6-ig bent vagyunk ha kedves az igazgató,akkor 4 de 4-ig mindenképpen.
2018. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
ha késő estig nem is maradnak bent, de otthon dolgoznak sokat, főleg mikor dolgozatra készülnek fel, javítanak, bizonyítványt írnak, valamilyen előadásra készülnek az osztályukkal, programokat szerveznek, korrepetálnak, stb. anyám részéről csak tanárok vannak a családomban, eléggé belelátok a dolgokba. meg is tiltotta anyám, hogy tanár legyek :D
2018. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
A tanárságot nem lehet megtiltani!:) A hivatás az hivatás:):) Amúgy szerintem max 4 -ig vannak általánosságban, amikor nincs szülői meg fogadóóra; mert akkor szerintem kb este 6-ig. Ja de és nem max 4 , inkább fél5-nek gondolnám, de nem tudom, csak tippelgetek. De általánosságban olyan negyedöt -félötnél talán nem tovább; de mondom, nem biztos; nem vagyok tanár.
2018. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
*meg még nem beszélgettem erről igazából senkivel. Én mondjuk olyat tudok, aki igazgatóhelyettes -most jut eszembe; na és ő van bent fél5-ig. És addig tart a munkaideje, vagy akkorra végez.
2018. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
5-6 azért nem késő este, más is dolgozik addig. Csak nincs annyi szabadsága, mibt egy tanarnak: tavaszi szünet 1,5 hét, nyári 2,5 hónap, őszi 1,5 hét, téli 2 hét. Lényegében 4 hónap szabijuk van. Szóval sztem k..va jó lehet tanarnak lenni, bár én nem lennék az ettől függetlenül. A pénz az szar amit kapnak, aláírom.
2018. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó tévedsz, 46 nap szabi van, a délutánokat+hétvégéket+extra programokat+szakköröket+félzárkóztatót+kirándulásokat+táborozást+stb. viszont nem fizetik és szabadnapot sem adnak rá.


Akkor hol is van a többlet szabadság?

2018. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ha csak 2-ig tart az óra akkor miért kell bent maradni még 4-ig?

Mit csinálnak még addig?

Szakkör tartása kötelező ? Meg mindennap?

2018. nov. 7. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:

a tanároknak is ugyanannyi szabijuk van mint bárki másnak, annyi a különbség, hogy nem vehetik ki akármikor.


amúgy attól, hogy a gyerekek nyári szünete 2 és fél hónap, az nem jelenti azt, hogy a tanároknak is annyi. június végéig be kell járniuk (érettségiztetőknek tovább), és iskolakezdés előtt 1 hónappal kezdenek újra bejárni

2018. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!