Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van jó néhány ezüst ékszerem,...

Van jó néhány ezüst ékszerem, amiket szeretnék pénzzé tenni. Hol érdemes eladnom?

Figyelt kérdés
Kb.35 gramm lehet. Hova érdemes beadnom? Gondoltam, hogy elviszem zaciba eladásra. Mennyit kaphatok érte? Az a baj, hogy biztos többet érnek, de 3000-4000 ft-nak is örülnék. (A szerelmemhez utaznék belőle)
2010. jún. 25. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
sehová nem éri meg beadni, dobd fel a teszveszre vagy a vaterára, ha szépek, akkor normális áron elviszik őket
2010. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,én is gondoltam erre,mert tényleg szépek és nem is használtam őket.Darabja ér 3000-4000 ft-ot,én meg adnám annyiért majdnem az összeset.Csak hát ugye sürgősen kellene.Legkésőbb hétfőre.:S Annyi idő alatt nem lesz belőle pénz.

Hacsak valaki nem látja meg és nem rakja rá a pénzt a bankszámlára.De sajnos nem hinném!:(

Pedig de jó lenne!:)

2010. jún. 25. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:

35 gramm ezüstékszer? Végül milyen ékszerek? gyűrű?nyaklánc?karkötő?Női vagy férfi ékszerek.Milyen méretű a gyűrű?

Mert ha vannak képek róla,akkor 4000 forintért akár rögtön megvenné az ember..Tényleg olcsón adod..Engem is érdekelne,de ha fizetnék akkor is csak úgy,hogy személyes átvétellel együtt..Vagyis csak akkor fizetnék ha kezembe adod az ékszereket..

2010. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
35 gramm ezüstért a zaciban is kapsz 4000 forintot.Ráadásul 3 hónap múlva ki is válthatod...
2010. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 15:34vagyok.

Még valamit.

Augusztusban megyek haza 2 hétre.Ha addig tárolod egy zaciban ,és tudsz képeket mutatni az ékszerekről,akár meg is veszem tőled az ékszereket ha tetszenek..ennyi pénzért nekem is megérné--

de a zaciban is kapsz ennyit...(próbáld meg.Ha kevesebbet mondanak akkor nem adod be..)

2010. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Női ékszerek.Van egy bokalánc,2 karkötő,2 fülbevaló,gyűrű.

Szépek nagyon,szerintem.Persze,a 35grammhoz van egy elszakadt kígyónyaklánc és egy swarovski gyűrű is,aminek hiányzik egy köve.Persze,ezeket párszáz forint megcsináltatni,de én már nem akarom hordani őket.

Persze,tudnék küldeni képeket róla,csak a gond az,hogy nekem sürgős lenne a pénz,mint írtam.Szóval,ha elküldöm őket,stb.stb.,nekem nem lesz belőle hamar pénzem.

De egyébként honnan is írsz?

2010. jún. 25. 15:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Szerintem akkor lesz a zaci,ha kapok érte annyit.Igazából nem nagyon tudom,hogy mennyit adnak ezüstért.És akkor ki is tudom váltani és ha van időm akkor talán még többet is kaphatok értük.Mert van köztük 14000forintos gyűrű is.:D
2010. jún. 25. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 15:36 vagyok...

Képeket elég hamar lehet küldeni..Csak egy jó fényképezőgép,és email cím kell..

Én Angliában dolgozom,és én írtam a zacit..De azt nem tudom,hogy sérült ékszereket is bevesznek-e (a szakadt láncra vagy hiányos köves gyűrűre gondolok)

De azt tudom,hogy vesznek be ezüst ékszereket..(régebben én is adtam be)..De egy próbát megér...Ha később úgy gondolod,hogy nem váltod ki,akkor mint mondtam engem érdekelne a dolog..csak fotóz le és küld el email-be...

Sok szerencsét

2010. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!