Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudsz ezüst árvolyam grafikont...

Tudsz ezüst árvolyam grafikont amin visszamenőleg (5év) megtudom nézni az eladási és vételi összgeket?

Figyelt kérdés
Kiváncsi volnék hogy mindig ilyn nag volt arányaiben az ezült adás és vételi ár különbözöte.

2018. nov. 12. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért egyszerűbb ide írni és várni a válaszra órákat, mint a google-t használni!

Tessék, itt van egy a kb. félmillió oldalból ahol megnézheted:

[link]

2018. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mar jartam ezen az oldalon de en nem ertettem hogy ez hogy mutatja az eladasi es veteli arakat.
2018. nov. 12. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem titok minek kell ez neked ha nem tudod a grafikont se értelmezni?

Ez a tőzsdei árfolyamot mutatja dollárban. Tőzsdén árfolyama van az ezüstnek nem vételi és eladási ára.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy a Bizományi Áruházban mennyiért vették/adták az ezüst grammját visszamenőleg, olyat nem fogsz találni.

2018. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra lennek kivancsi hogy az ezust eseteben mindig ilyen nagy volt az eladasi es veteli ar kulonbozete? Mert peldaul megnezed az aranypiac oldalon vagy mas oldalakon ahhol befektetesi tombot arulnak ha megnezed es osszehasonlitod az aranyhoz kepest nagyobb a kulonbseg. Jo igaz az arany dragabb de aranyiban nezve az ezusnel nyomottabb aron lehet eladni es magasabb aron lehet venni. Ez miert van?
2018. nov. 12. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem miről beszélsz, milyen vétel meg eladási árról.

Semmi értelme fizikailag megvenni az aranyat/ezüstöt (pl. ékszer, tömb, stb.) ha befektetésnek vennéd. Ha befektetési céllal akarsz venni, akkor vegyél a tőzsdén. Ha megveszed a cég ahol veszed rárakja a hasznát, amikor eladod a cég olcsóbban veszi meg, levonja a költségét. Miből van profitjuk szerinted? Ha megveszed ellophatják (pl. betörnek), ingadozik az ára ahogy a grafikonokon is láthatod, hozama elmarad sok más befektetéstől. Mielőtt ilyesmibe vágnál, olvasd el ezt: [link] (ez aranyról szól, de tökugyanez vonatkozik az ezüstre is)

2018. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!