Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem emagról, de nem...

Rendeltem emagról, de nem jött meg. Bebuktam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vasárnap (11.18) rendeltem valamit emagról, aznap jött üzenet, hogy a rendelést rögzítették, majd rá fél órára, hogy a kiszállítás elindult és a szállítás napján a futár felveszi velem a kapcsolatot.

Azóta sem kaptam értesítést és a korábbi rendeléseimnél sem látok mozgást, csak annyit jelez, hogy “elküldve”.

Írtam az emagnak, de azt mondták nem hozzájuk tartozik, az Autolux-al vegyem fel a kapcsolatot, na ők nem reagáltak még.

Emag elvileg gyorsan szállít, ezért rendeltem tőlük, de úgy látom az én esetemben ez bukta.

Ne is várjam már a csomagot? Fontos lett volna...


Most már azt jelzi, hogy nincs is raktáron a termék. Amikor rendeltem volt belőle...

Miért nem szólnak, hogy időközben elfogyott vagy akármi????


2018. nov. 22. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

"Vasárnap (11.18) rendeltem valamit emagról, aznap jött üzenet, hogy a rendelést rögzítették, majd rá fél órára, hogy a kiszállítás elindult "


Ember, gondolkodjál már... magad írod, hogy vasárnap jött az email, hogy ... kiszállítás elindult!

Hogy indulna már el vasárnap, mikor senki nem dolgozik???

Hétfőn bementek az autoluxhoz, megnézték a rendeléseket, aznap vagy másnap elkezdték összecsomagolni majd egyszercsak feladják. Ma csütörtök reggel van, simán megjöhet még ma vagy holnap.

Amúgy kifiztetted, mert az nem derül ki a kérdésedből?

2018. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem mi a problémád. A terméket átadták a futárnak és majd szólnak neked a kiszállítás napján.


"Emag elvileg gyorsan szállít, ezért rendeltem tőlük, de úgy látom az én esetemben ez bukta."


Igen, úgy látszik a te elvárásait a balck friday környékén rendelt termék házhoz szállítási határidejét tekintve nagyobb volt, mint a valóság. Ugyanakkor mint ahogy te is írod, ezt a terméket nem az emagtól vetted, hanem harmadik féltől, ők ezek szerint lassan szállítanak.



Minden további mondatodra a válasz az, hogy nem értem miért aggódsz, hiszen abbol amit leirtal az derül ki, hogy a te csomagokat feladták, majd utána elfogyott nekik a termék. Így a fenti információk alapján az általad rendelt termék úton van feléd, csak türelmesen várni kell rá.

2018. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nem kell lehurrogni :)

Nekem első rendelésem, de rendeltek már nekem, és 2. vagy a 3. napon mindig itt volt, ezért kérdeztem!

Kifizettem, 25ezret.

2018. nov. 22. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem hurrogtunk le, csak mielőtt türelmetlenkedsz, egy kicsit gondolkodni és számolni kellene.

Holnap Balck Friday, nem egy cég már egész hétre elhúzta a leárazást és ezért a posta/futár céget meg vannak úszva.

Ráadásul karácsony előtt, decemberben már amelyik cég tud, beerősít a szállításban, plusz embereket vesznek fel a karácsonyi hajrára - de ez csak december elején kezdődik.

Minden egyes évben probléma ez novemberben, hogy megnő a szállítási idő - ennyi.

2018. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vegul tudtam veluk beszelni, a termek mar reg elfogyott csak nem vettek le, igazan szupet...

10 nap mulva nezzem meg, ha erdekel es 2 napos szallitast igertek.

2018. nov. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!