Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone SOS feltöltés után...

Vodafone SOS feltöltés után ha nem töltök többet a kártyámra mi történik?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás vagyok a Vodafonenál. Igénybe vettem az SOS feltöltést, amit úgy kell kifizetni, hogy a legközelebbi feltöltésből levonnak 1000 Ft-ot.


De én vettem egy új telefont, meg hozzá egy másik Telekomos simet, így már nincs szükségem a Vodafoneos sim kártyámra.

Innentől kezdve, ha nem töltök rá többet akkor mi történik? Nem foglalkoznak vele, mivel hogy sima feltöltőkártya és nem havidíjas, vagy behatják valahogy? Kell erre töltenem pénzt, hogy fedezze az SOS feltöltés árát?


2018. nov. 23. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, kell tölteni. Hogy mi történik? először kapsz egy felszólítást, hogy tartozol, aztán, ha sokáig nem fizetsz, akkor átadják követeléskezelőnek, aki már nem annyit fog követelni, hanem sokkal-sokkal többet.


És mivel minden SIM kártya vásárláskor meg kell adni az adatokat, így meg is fognak találni.

Szóval inkább tedd rá azt a pénzt, amíg nem lesz bonyolultabb az életed tőle, s amíg nem kell akár 30 ezret is fizetni az 1.000 ft miatt.

2018. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam.
2018. nov. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!