Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
aron2004HU nevű felhasználó kérdése:

Be scammeltek mit tegyek?

Szóval jó pár napja elküldtem 40€ valakinek aki Martinique-ból származik és azt mondta hogy problémák miatt inkább visszaküldi a pénzem. Viszont ez máig nem érkezett meg ( 20 nap telt el mert a paypallal beszelgettunk es varni kellett) amikor mondtam neki, hogy irjon a paypalnak akkor azt mondta hogy oké ír de azóta nem válaszol de elolvassa az üzeneteim. A profilja is eredeti és nem tiltott le. A paypal a pénzemet nem adja vissza. Mit javasoltok mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: PayPal, scam, átverés

2018. nov. 29. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok
Tanulj belőle.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. nov. 29. 23:03 Privát üzenet
Tanulj belőle.... Tudod... Okos ember a mások kárán tanul, a ....... Még a sajátjának.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. nov. 29. 23:04 Privát üzenet
A Paypaltól kell visszakérned.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. nov. 30. 16:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom de a paypal annyit mondot hogy a tranzakció nem minősül engedély nélküli tranzakciónak és ezzel elutasították a kérelmem

# 4/9Időpont 2018. nov. 30. 18:56 Privát üzenet

Mert nem tudod bizonyítani H valóban átverték, és nem valami áru vásárlás után szeretnéd "visszalopni" a pénzed.

Azt a pénzt bebuktad, legközelebb okosabb leszel

# 5/9Időpont 2018. nov. 30. 22:10 Privát üzenet
Nem az jelölted be hogy áruért/szolgáltatásért fizetsz?

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. dec. 1. 15:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát amikor a paypalnak írtam akkor pénz küldési problémának jelöltem. De ezesetebne ha még aki be scammelt nem tiltott le érdemes valamit csinálni?

# 7/9Időpont 2018. dec. 3. 22:48 Privát üzenet

Várj, de miért küldtél valakinek Martinique-ba pénzt? Nekem már itt bűzlik a dolog. Ez pont az egyik olyan hely, amit előszeretettel használnak az úgynevezett nigériai csalást alkalmazó emberek.

Biztos hogy nem a Paypal a ludas, ők teljesen korrektek. Inkább az lehet hogy nem akarja visszaadni, és a Paypal-ra keni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. dec. 4. 01:00 Privát üzenet
lassan megérthetnéd, hogy nem tudsz semmit tenni.. azt a pénzt nem fogod viszontlátni

# 9/9Időpont 2018. dec. 4. 05:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!