Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be scammeltek mit tegyek?

Aron2004HU kérdése:

Be scammeltek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval jó pár napja elküldtem 40€ valakinek aki Martinique-ból származik és azt mondta hogy problémák miatt inkább visszaküldi a pénzem. Viszont ez máig nem érkezett meg ( 20 nap telt el mert a paypallal beszelgettunk es varni kellett) amikor mondtam neki, hogy irjon a paypalnak akkor azt mondta hogy oké ír de azóta nem válaszol de elolvassa az üzeneteim. A profilja is eredeti és nem tiltott le. A paypal a pénzemet nem adja vissza. Mit javasoltok mit tegyek?

2018. nov. 29. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle.
2018. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tanulj belőle.... Tudod... Okos ember a mások kárán tanul, a ....... Még a sajátjának.
2018. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Paypaltól kell visszakérned.
2018. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom de a paypal annyit mondot hogy a tranzakció nem minősül engedély nélküli tranzakciónak és ezzel elutasították a kérelmem
2018. nov. 30. 18:56
 5/9 anonim válasza:

Mert nem tudod bizonyítani H valóban átverték, és nem valami áru vásárlás után szeretnéd "visszalopni" a pénzed.


Azt a pénzt bebuktad, legközelebb okosabb leszel

2018. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az jelölted be hogy áruért/szolgáltatásért fizetsz?
2018. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor a paypalnak írtam akkor pénz küldési problémának jelöltem. De ezesetebne ha még aki be scammelt nem tiltott le érdemes valamit csinálni?
2018. dec. 3. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Várj, de miért küldtél valakinek Martinique-ba pénzt? Nekem már itt bűzlik a dolog. Ez pont az egyik olyan hely, amit előszeretettel használnak az úgynevezett nigériai csalást alkalmazó emberek.

Biztos hogy nem a Paypal a ludas, ők teljesen korrektek. Inkább az lehet hogy nem akarja visszaadni, és a Paypal-ra keni.

2018. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lassan megérthetnéd, hogy nem tudsz semmit tenni.. azt a pénzt nem fogod viszontlátni
2018. dec. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!