Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vateráról mi a véleményetek?...

A vateráról mi a véleményetek? Afeltöltés módjáról, az esetleges kamu hirdetőkről, az egész rendszer bonyolultságáról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 09:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én használom, vettem is adtam is el. Szerintem nem bonyolult, a kamut meg ki lehet szúrni, mindig olvasom a véleményeket vásárlás előtt.
2010. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Még sok gyermekbetegséggel küszködő, kiforratlan, jellegzetesen keleti-balkáni kereskesdésforma.


A nagy nemzetközi portál, az E-Bay például bankkártyás azonosítást alkalmaz, s e miatt csalás szóba sem jöhet. A szolgáltatások, a biztonság, a választék pedig teológus és geológus! (ég és föld)

Van magyar nyelvű felülete is!

2010. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Régóta használom, az oldallal meg vagyok elégedve. Szerintem nincs túlbonyolítva, könnyen lehet kezelni.


Az eladók elég változóak, de általában normálisak. Kamu hirdetővel még nem találkoztam, általában mindent időben megkaptam. Volt, amit nem, de ott a posta volt a hibás (erre készülj fel, sokszor eltüntetnek dolgokat, vagy pl. nem hagynak értesítőt, ha csomagod jön).

2010. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy az ebay szerintem is sokkal jobb, de én azt főleg az olcsósága miatt szeretem.
2010. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
H.Petrának abban igaza van, hogy bálás virágot nem lehet külföldről rendelni, de a laptop-akku ma már sajnos Hong-Kongból hamarabb megjön, mint a Ráday utcából!
2010. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de dobna valaki linket az ebay magyar nyelvű felületéhez?

Nem találom...

Köszi.

2010. júl. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


(mondjuk ezt sose használtam így, szóval nem tudom, mennyire jó)

2010. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én teljesen jónak találom a vaterát,bár én inkább csak eladok.

Az a baj,hogy amikor eladsz valamit,nagyon sok pénzt vesz le.

2010. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Meera válasza:
Szerintem jó a Vatera, mi nagyon sok mindent eladtunk, és még máig is veszünk.Elég egyszerű.
2010. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az értékeléseket. Ennyi. 50-100 felettitől nyugodtan vásárolhatsz.
2010. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!