Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van szép kártyám, viszont a...

Van szép kártyám, viszont a mostani munkáltató nem ad ilyen jellegű dolgot. Tudok én tölteni valahogy rá?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mi értelme lenne rátölteni a pénzed?
2018. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak munkáltató utalhat.
2018. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A SZÉP kártyának az a lényege, hogy kedvező adózással kaphatsz rá meghatározott szolgáltatásokra elkölthető pénzt. (Jövőre konkrétan már csak ezt lehet kedvező adózással adni.)


Ha a saját, teljesen leadózott pénzedet tennéd rá, akkor semmivel nem lennél előrébb, mivel azt a pénzt akkor már csak bizonyos dolgokra költheted el. (Kb. mintha a Tescoban vásárlás előtt vennél Tesco vásárlási utalványt, hogy azzal fizethess.) Ha tetszik neked, hogy készpénz helyett kártyával tudsz fizetni, akkor bankkártya vagy hitelkártya a megoldás, azt találták ki erre.

2018. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annak - mint ahogy írták - nem igazán van értelme, hogy Te töltsél rá (meg úgy tudom, nem is lehet), de azt nem tudom, tudod-e, hogy ha van rajta valamennyi összeg, akkor az 2 évig érvényes.

Ha beregisztrálsz a neten a megfelelő oldalon, akkor meg tudod nézni az egyenleged.

Pl. az OTP-snél itt:

[link]

2018. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!