Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán a csomagolódobozokat...

A postán a csomagolódobozokat lehet egyesével is kapni, vagy többet kell egyszerre venni belőle?

Figyelt kérdés

Kissé hülye kérdés, ne kövezzetek meg érte. Csak nem szeretnék leégni a postán azzal, hogy csak egy db dobozt akarok venni, ha csak csomagostul árulják.


Ezekre a dobozokra gondolok (innen is az XS-re): [link]


A webshopban viszont csak 15db-osával árulják ( [link] ), emiatt gondolom főleg, hogy ha simán besétálok, akkor is csak úgy tudnám megvenni.

Persze, nem olyan drága a 15 darabos kiszerelés sem, de úgy sem használnám mire, akkor meg minek vegyek olyat ha nem muszáj.


Van valakinek ezzel valami tapasztalata?


2018. dec. 9. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet venni - ha épp van. Amikor én akartam venni, akkor előfordult (nem egyszer), hogy nem volt. Miért is lenne a postán... dvd, szemüveg, nyalóka az mindig van...
2018. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez biztató. Nem tudod esetleg hogy hol máshol kaphatok ilyen dobozt ha a postán nem lesz? Pirex papírboltban voltam, ott nem volt, csak ilyen karácsonyi díszdobozok.
2018. dec. 9. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Budapest? Akkor gugli: "kartondoboz budapest"

Ajánlhatok én üzletet a XXII. kerben ha te a IV-ben laksz vagy fordítva.

2018. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Stop shop , Media markt , Dejhmánnn , New yOrker , ott ahol a papírgyűjtőik szabadok hemzsegnek lapra szedve és egyben ...
2018. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3: Már próbáltam guglizgatni, de az ilyen keresésre csak olyan boltokat találtam, akiktől csak nagy tételekben lehet rendelni egy cégnek. Nekem tényleg csak 1db doboz kéne.

XIII. kerület amúgy, tudsz a környéken valami jót, vagy kénytelen leszek a posta isteneihez imádkozni?


#4: Ha arra gondolsz, hogy kapjak fel egy random dobozt egy random bolt szemeteséből, ennél azért kicsit igényesebb lennék :)

2018. dec. 9. 18:01
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ahol láthatóan nem vegyes hulladékokkal együtt van, onnan miért ne. Ezeket külön teszik és mások is szoktak vinni belőle, mert tiszták.
2018. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Ajándékot küldenék benne, azért. Megállapodtam az illetővel hogy nem kell semmi csicsás doboz, de azért nem szeretném egy turkált (és nem tudom milyen állapotban lévő) reklámkartonba belerakni a cuccokat, ha van más opció.
2018. dec. 9. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:

XIII környékén pont tudok: photoline.

Mindenféle méretű doboz van. Akár 1db-ot is vehetsz.

2018. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zsír, köszi szépen! Majd körülnézek ott ha a postán nem lesz doboz.
2018. dec. 9. 18:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg később erre téved, ugyanezzel a problémával: Elmentem egy random postára, ott XS-es doboz nem volt, csak S-et tudtak volna adni. Azt mondták, hogy nekik olyan amúgy sem szokott lenni, és egy nagyobb postán próbálkozzak. Elmentem a nyugatihoz, ott van egy külön postabolt a postán belül, és ott már volt nekik XS-es doboz. (bár az sem tűnt olyan baromi soknak, szóval legyen B terved mindenképpen)
2018. dec. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!