Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek észre vennék?

Szerintetek észre vennék?

Figyelt kérdés
Vettem egy drága bőrcsizmát a helyi boltban, mivel nem volt nagyobb méret belőle az eladó rábeszélt a kisebb csizmára. Azt mondta bőr és nyúlik. Otthon felpróbáltam mégegyszer és rájöttem, hogy nem fog engedni annyit az anyag. Hiába nem hordtam sajnos nem vették vissza. Láttam neten ugyanezt a csizmát nagyobb méretben. Szerintetek, ha azt megrendelem, majd visszaküldöm a kisebb méretűt, mondván mégsem kell a csizma amit rendeltem észre vennék, hogy nem ugyanaz?
2018. dec. 10. 21:18
 1/5 anonim válasza:

Hát...

Ha ugyanaz, szerintem nem, de kicsit azért nagyképű el kell lenni ehez... nem tenném meg a helyedben.

2018. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de nekik úgyis tök mindegy. Az is új, meg ez is, csak a méret nem stimmel...
2018. dec. 10. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy próbálom olcsóbban eladni, de nem jelentkezett senki a hirdetésre.
2018. dec. 10. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a legmorálisabb dolog, de ha valóban új állapotú, akkor küldd vissza olyan címen, hogy "rossz méretet küldtek és meggondoltad magad". Még be is jöhet akár.
2018. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül kicserélték egy másik csizmára, találkoztam az eladóval és meggondolta magát😊
2018. dec. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!