Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bedobtak a postaládámba egy...

Bedobtak a postaládámba egy erzsébet utalvány pluszt, de nem az én nevemre. Vajon tudom így használni?

Figyelt kérdés
Két éve vettem egy lakást, néha jönnek jelentéktelen levelek még az előző lakó nevére, most viszont bedobtak egy Erzsébet utalvány plusz borítékot, benne egy kártyával. Használhatom vajon büntetlenül?
2018. dec. 11. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kártyát dobták be? Nem hiszem h tudnád használni, mert azt aktiválni kell
2018. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ki se nyithattaf volna a levelez
2018. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, nem is értem a feltételezést.
2018. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy, már megszokásból kinyitod az előző lakó összes "jelentéktelen" levelét?
2018. dec. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Levéltitkot sértettél, most pedig mások "kártyájával" tervezel visszaélni.


Gratulálok! Egyébként nem fogod tudni használni, szerencsére...

2018. dec. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát, a viselkedésed hagy némi kívánni valót maga után, de azt most nem mninősítem.

A kártyát nem fogod tudni használni és egyébként, de még ha sikerülne is, az lopásnak számítana - más embernek a pénze van feltöltve rá, azt költenéd.

Javaslom, hogy vagy a feladónak, vagy az előző lakónak juttasd vissza minél hamarabb.

2018. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kártyát ki lehet tapintani a borítékban felbontás nélkül is. Nekem is volt korábban ilyen kártyám, de sehol nem nézték használatkor, hogy az enyém, vagy sem.
2018. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem bontottam ki, csak kitapogattam a kártyát benne, a boríték az sértetlen. Sajnos az előző lakó rég elköltözött arról a címről, amit ismerek, szóval ez nehézkes lesz.

A kérdés amúgy nem volt komoly, csak kíváncsiság... :)

2018. dec. 12. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:

He-he-he...


Levél "vissza a feladónak".

2018. dec. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!