Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szlovákia munkával kapcsolatba...

Szlovákia munkával kapcsolatban lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy szlovákiában egy gyári munkás mennyit keres? Mennyire kell a szlovák nyelv? És ezekre a munkákra hogy lehet jelentkezni? Közvetlenül a gyárnál vagy közvetítő cegen keresztül?

2018. dec. 17. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyárfüggő. Szlovák nyelvtudás általában nem feltétel, rengeteg szlovákiai magyar egy árva nyekket sem tud szlovákul (én is szlovákiai vagyok), és külföldi vendégmunkás is egyre több van.

A Volkswagenbe pl. most is keresnek munkásokat, ott havi bruttó 1500 euró is reális, több haverom dolgozik ott és megkapják a nettó 1100-1200-at.

Itt akár jelentkezhetsz is, azzal a kevés szöveggel boldogul a google translate:

[link]

De számolj vele, hogy szállást kell találnod.

Én D-Szlovákia közepén élek, itt is megkapják a nettó 800-at gyárban, de van olyan kisebb gyár is, ahol csak nettó 500.

2018. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!