Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozhatok e egyszerre...

Dolgozhatok e egyszerre külföldön és belföldön is?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy magyarországi cégnek dolgozom,kiküldetésben.Mivel a fizetés nem fix,ezért bevállaltam mellette részmunkaidőben másik munkát is a cégtől függetlenül.Úgy néz ki,mostmár itt is fogok maradni külföldön.Ez így jogilag rendben van vagy be kell jelentenem Magyarországon valahol?Mivel a Magyar cégnél is be vagyok jelentve kell e,és ha igen mit és hol kell jelezni?Remélem érthető a kérdés.Válaszokat előre köszönöm

2018. dec. 19. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem feketén dolgozol, akkor már be lett jelentve minden minden illetékes szervnek - vagy ha neked kell lépned valamit, akkor szólni fognak.
2018. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy èrtem lehet e egyszerre 2 országban munkahelyem?A másik dolog pedig a tb.úgy tudom ha itt maradok kinn azt le kell mondanom?vagy fizethetem ha szeretném?És a NAV -nál kell e valamit jelezni,hogy kiköltözöm?
2018. dec. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!