Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A plázákban lévő hagyományos...

A plázákban lévő hagyományos ékszerboltok miből tartják fent magukat? Sokszor teljesen üresek, egy vevő sincs

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Oriasi arressel dolgoznak.
2018. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég napi egy vevő ha 1 millió forintért vásárol. Esetleg van online kereskedésük is. Vagy simán pénzmosoda. :)
2018. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van benne igazság. Az viszont tény hogy nehezen veszik fel a versenyt az Ékszer tévével, hasonló leárazásokat egy kis ékszerbolt pedig nem engedhet meg magának.
2018. dec. 22. 19:47
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

"hasonló leárazásokat egy kis ékszerbolt pedig nem engedhet meg magának."


Te is nagyon jol tudod, miert naiv ez a kijelentes. Ha mar fizetett bertroll vagy, probald jobban megeroltetni a fejecskedet! ;)

2018. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez a kérdés egy burkolt hirdetés...
2018. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A válaszok azért hülyeségek mert vannak a plázában boltok amik csak pl. kést vagy papucsot árulnak. Ott nem valószinű a milliós forgalom... Miből lesz bérleti díj, fizetés, rezsi, stb..?
2018. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 seniman válasza:
70%
A forgalom nélküli látszat üzleteket úgy hívják:pénzmosoda. ;-)
2018. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A válaszok azért hülyeségek mert vannak a plázában boltok amik csak pl. kést vagy papucsot árulnak. Ott nem valószinű a milliós forgalom..."


Mirol beszelsz, egy minosegi kes szett szazas folott van. En egy szakacskest neten, webshopban rendeltem es a westendben a pici uzletben vettem at, csak ketten voltunk az eladoval. A ceg az egyik legnagyobb forgalmazoja profi markaknak.


Papucs? FILLEREKERT szerzik be, amit neked par ezresert soznak el, es szezonban joval millio folott van a forgalmuk.

2018. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted. Se a papucs, se a kés nem fogja kitermelni soha a rezsit, a bérleti díjat, a dolgozó fizetését + a hasznot. Úgy látod talán, h tolonganak ezekben az üzletekben? Csak úgy viszik a többszázezres késeket, mert ugye fogyóeszköz. 😂 Tucatszámra viszik a papucsokat is. Pláne szezonon kívül! Sőt, szezonban a papucs kitermeli a szezonon kívüli időszak költségeit is! 😂😂 Ugye ezt te sem hiszed el.
2018. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Se a papucs, se a kés nem fogja kitermelni soha a rezsit, a bérleti díjat, a dolgozó fizetését + a hasznot."


Szerinted.


"Úgy látod talán, h tolonganak ezekben az üzletekben?"


Mint irtam, ahonnan en vettem kest, egy hatalmas webshopnak volt az egyik uzlete, amire nem jottem volna ra, ha nem webrol rendelek. Szoval van valahol Mucsarocsogen egy hatalmas raktarad ahonnan postazod a termekeket, de kene egy atveteli pont is BP-re, akkor berelsz egy 3x4-es lukat egy plazaban.

2018. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!