Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan jelez a H&M ha bizonyos...

Hogyan jelez a H&M ha bizonyos időn belül ki fogja szállítani a csomagomat?

Figyelt kérdés
20-án rendeltem tőlük egy darab ruhát, ma 30-a van, e-mailt írnak vagy hívnak vagy csak úgy beállítana? Sosem rendeltem még semmit házhoz ezért nem vagyok otthon ezekben a dolgokban

2018. dec. 30. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a h&m ír emailt, hisz nem ők viszik ki a csomagot, hanem az adott futárszolgálat:) egyébként attól függ, hogy milyen adatokat adtál meg rendeléskor. Amennyiben kérte a telefonszámodat, valószínű, hogy ott fognak jelezni sms-ben. Emailt is várhatsz. Egy biztos:aznap szólnak! Nekem a futár csörögni is szokott:) egyébként a h&m-re aztán várhatsz.. nekem nyáron 3hét alatt hoztak ki egy ruhát, amit egy esküvőre rendeltem, akkor már nagyon nem volt aktuális. A nagy nyári forgalomra hivatkoztak. Most rendeltem tőlük 2napja 1-2 dolgot, kíváncsian várom mikor sikerül kihozni 😄 egy biztos: számítani már nem számítok rájuk, ha adott eseményre kell tőlük egy ruha, inkább 2hónappal előtte megrendelem. Mindenhol máshol max 4nap alatt megkapom :)
2018. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!