Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért csinálja ezt?

Rendelni szerettem volna az Aliexpressről pár napja, betettem a kosárba a termékeket, viszont amikor fizetni szerettem volna, ezt a szöveget dobta ki:

Payment failed

Reason: System error.

Suggestion: The system is busy. Please try again.

Ma megpróbáltam megint és szintén ez a szöveg fogadott... Eddig soha nem volt semmilyen gondom a fizetéssel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, fizetés, hiba

jan. 1. 14:41  Privát üzenet  

A válaszok
próbálgasd még. A rendszer foglalt az üzenet szerint.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 1. 20:31 Privát üzenet
nekem is ezt írja ki ma egész nap, azóta neked sikerült rendelned? nem hiszem el, hogy ma reggel 6 óra óta folyamatosan foglalt a rendszer... és baromi élvezetes újra összerakni a rendelésem, miután meghiúsul, és nem marad a kosárba... :/

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 4. 12:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!