Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a takarékszö...

Mi a fene kérdése:

Mi a véleményetek a takarékszövetkezetek államosításáról, majd a kisebbek bezárásáról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vissza a szocializmusba. De mindegy, az embereknek ez kell, kádárizmus némi nemzeti szólammal meg fake kereszténységgel fűszerezve.
2019. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha többet, jobb feltételek mellett ki lehet hozni belőle, akkor miért ne?! ( pl. olcsóbb hitelek, kedvezőbb számlavezetés, rugalmasabb követelmények)


De mondjuk az ellenőrzés hatékonysága sem árt, legalább is itt nálunk, most volt egy elég nagy botrány ebből.


Kis településeken, meg max az idősebb korosztálynak ( nyugdíjasok ) problémás a bezárás, mivel ahogy néztem, jellemzően alvó településekről van szó. Napközben ( munkaidőben ) a lakosság nagy része eleve nem is feltétlen tartózkodik a településen, vagy van lehetősége elérhető távban alternatívát találni.

2019. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából már semmi, mert az enyém bezárt, beolvasztották egy nagyobba, kivettem a pénzem és nyitottam egy másik banknál bankszámlát, a többi már nem érdekel.
2019. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az jó, ha van helyben másik pénzintézet.De ahol nincs ?Ezt komolyan gondolják ?Én azt nem értem, hogy egy jól működő szövetkezetet, hogy lehet lenyúlni. Aztán szolgalmazzák a nyugd. meg kismamam szövetkezeteket. ezért ? És hát a pénz kivétel, másik szla. nyitása költség, meg fáradtsággal jár.
2019. jan. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!