Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben az esetben köteles...

Ebben az esetben köteles vagyok fizetni a szolgáltatásért?

Figyelt kérdés

Egy internetes szolgáltatásról van szó.

Elköltöztünk egy másik városba.Azt mondták, hogy oda nem tudjuk bekötni az internetet, mert nincsenek ott kiépülve.Hűségnyilatkozat van rajta.


2010. jún. 29. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kötbért vagy mit köteles vagy kifizetni,ha felbontod a szerződést..ez a hűségnyilatkozat lényege.
2010. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ebben az esetben szokták eladni? Különben igen, a hűségnyilatkozat miatt fizetned kell, az pont erről szól.
2010. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a lényeg h.köteles vagy kifizetni..a maradák időt.ami a 2 évből még hátravan-
2010. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vagyis a hűségidőból..nem tudom 2 év-e..
2010. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*maradék
2010. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

És van esély rá, hogy eltekintenek a hűségnyilatkozattól, ha nem vettem igénybe azt a szolgáltatást, amiért rátették a további egy év hűséget, és mert tisztességtelen eszközökkel vettek rá az újabb egy év hűség aláírására?(hazudott az üzletkötő, amikor felkeresett telefonon.De gondolom azokat a hanganyagokat visszatudják nézni)Vagy nem érné meg a hercehurca?

2010. jún. 29. 13:23
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy egy év, amiből 3 hónapot kifizettem.
2010. jún. 29. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálni érdemes. De több esélyed lett volna, mielőtt aláírod. Mert ok, hogy hazudott, de végső soron te írtad alá a papírt...
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kellett aláírni semmit, telefonon beszéltünk csak, ott lett megkötve a szerződés.
2010. jún. 29. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:

telefonos szerződés??

az fix h.nem érvényes...

2010. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!