Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb, amit...

Mennyi volt a legtöbb, amit sikerült összegyűjtenetek?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén, elmúltam már harminc, de eddig a legtöbb, amit sikerült összegyűjtenem az olyan 360.000.- Ft lehetett. Egyszerűen mindig kellett valamire, így eddig ennyi volt a legtöbb. Nektek mennyi volt? Írhattok nemet és kort is és kérlek benneteket, hogy csak őszinte kommenteket írjatok, nem az egymásra licitálás a lényeg. Az okostojàsok is kíméljenek, akik azzal jönnének, hogy már rég nem itt kellene tartanom. Ez utóbbiaknak üzenem, jelenleg még ennyim sincs. Szóval légyszi értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm! F

2019. jan. 17. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Most van kb 4 millióm, ez eddig a legtöbb pénzem, de még közel se elég. Lakásra gyűjtök, valószínűleg úgyis hitelt veszek még fel mellé szóval hamarosan sokkal nagyobb minuszban leszek :/

24N

2019. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#7 Én csak viccelni próbáltam. 🙂 Lehet, hogy nem jött be, de attól még nem vagyok sem irigy, sem gonosz és végképp nem kötekszem. Viszont én semmilyen körülmények között nem tagadnàm le a szàrmazàsom. Nincs abban semmi szégyellni való, hogy magyar vagy. Legalábbis szerintem.
2019. jan. 17. 19:08
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

8 millió körül. Év végére 10 fölött lesz. Munkával szedtem össze, albérlet fizetés mellett. Otthonról nem kaptam pénzt soha.


28/F

2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Most vagyok 25, van megközelítőleg 2 millióm tartalékban, viszont ez most szerencsére nagyon gyorsan növekszik, havonta félmilliót félre tudok tenni. F
2019. jan. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

nekem 22 millió forint tartalékom van, még kell 10 és elkezdek építkezni.


26F

2019. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!