Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kitiltottak a vateráról mert...

Varga722 kérdése:

Kitiltottak a vateráról mert több profilba beléptem. Valaki jártas a témában, esetleg sikerült újra regisztrálnia? Érdemes e újra próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Mit tudok csinálni a bankszámla számmal IP-cimmel telefonszámmal Hogy eladni is tudjak mit figyelnek és mit nem?

2019. jan. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Csaló férgeket kitiltanak, te is így jártál. Senki nem fog tanácsot adni arra, hogy hogyan csalj a vaterán. SZánalmas. Gondolom fellicitáltad a saját szarjaidat is, meg ha úgy gondoltad, hogy kevés az adott összeg, akkor megvetted saját magadtól. Még pénzbírságra is köteleznélek...
2019. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Legalább akkor különböző szolgáltatók ip ciméről regisztrál és licitáltál volna.

ne csinálj semmit!

2019. jan. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is inaktívvá tettek a regisztrációm után, a vizsgálat idejére, mert az alkalmazottam adatai megegyeztek a saját céges adataimmal, ráadásul azonos gépről, helyről. De nem licitálunk egymásra, teljesen jól megy a két profil egymás mellett, dupla meghirdetéssel azonos termékekre. :-)
2019. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kitiltottak a vateráról mert több profilba beléptem. "


Nem tudom, hogy mit csináltál a több profilban, de önmagában csak ezért nem tiltanak ki: nekem van magán és üzleti fiókom is, mindkettőbe LEGÁLISAN be is lépek nap mint nap.

Gondolom másnak a fiókját is használtad, nyilván nem is szabályos módon - ezért tilthattak ki.

Nem fogsz tudni mit csinálni - a Vatera mostanában nagyon szigorúan rámegy a biztonságra és ezt nagyon helyesnek tartom: csalóknak ott a Jófogás, ott lehet halászni a zavarosban.

2019. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az utóbbiról van szó, arra Btk.-nak van egy cuki passzusa:


"423. § (1) Aki információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Úgyhogy még jól jártál, mert most igazából nem is itt kéne írogatnod, hanem a Gyorskocsiban várni a csomagot.. :P

2019. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, nem tudjuk, mi történt... Lehet, hogy fiókfeltörés, de az is lehet, hogy családtagja tudtával és fiókjával egymásra licitáltak, de az is lehet, hogy a kérdező csinált szabálytalanul több fiókot álnevekkel.

Szóval jó lenne tudni pontosan a történetet.

2019. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak a történet az hogy nem vagyok "csaló féreg"csak segíteni szerettem volna ezért léptem be a haverom profiljába hogy feltegyek neki dolgokat aztán beléptem a főnökömébe szintén az ő megbízásából hogy neki is segítsek.

De semmi törvénytelen a baj ott volt hogy saját bankszámlámat használtam vatera fizetésre és ezt a rossz néven vették megírtam nekik is de nem érdekli őket! tudatlan voltam de látom a válaszokból hogy nem sokat lehet tenni de azért köszönöm akinek tudok segítek!

2019. jan. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!