Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A wc-zés munkaidőnek számìt?

A wc-zés munkaidőnek számìt?

Figyelt kérdés
Jövő héttől saját magunknak kell kitölteni a munkaidőnket egy táblázatban. Eddig a belépőkártya adatait számolták, de mivel volt, aki dohányzott, meg van akinek arra van szüksége, hogy netezzen munkaidőben, ezért megváltoztatják. Kérdés, hogy szerintetek a napi 20-30 perc amit a wc-n töltök munkaidő-e?

2019. jan. 22. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mit csinálsz te 30percet a rötyin? Hashajtót szedsz? Én a 8 óra alatt összeségében max 10 percet ha vagyok, de sokszor annyit se.

Amikor belépő kártyás helyen dolgoztam szünetelni csak a munkaterületen kívül lehet, viszont WC volt bent is. Nekünk beleszámolták a munkaidőbe.

2019. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi a fene? Állandó jelleggel megy a hasad?

Amúgy ezt a saját munkahelyeden kéne megkérdezni. De ha tényleg ennyit kummantasz minden egyes nap, gyanítom ezt nem fogják neked munkaidőként elszámolni...

2019. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Magadnak bevallasz napi fél óra wct? Nézik? Még ha be is kell írni, írj 10 percet, gondolom nincs a wc előtt beléptető amivel mérik, ki meddig tojik.
2019. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Ahol kártyás rendszerbe dolgoztam, ott 8,5óra volt a munkaidő, munkaterületre lépve indult az óra, aztán volt egy 20 perces szünet amit egybe kellett kivenni, meg a többi 10et magadnak osztottad be, vagy egybe kivetted a 30at.

Budi volt a pihenőbe is meg bent is.

Védelmedre legyen mondva ott egy gyors pisi is 5-6 perc volt legalább, mert ha nagyon bent voltunk, akkor míg elmész, meg vissza az idő volt, de azt nem nézték jó szemmel a vezetők, aki napi 4x 5x inkább munkaidőben, mint szünetben intézte a folyóügyeit. Ők előfordul, hogy egy egy nap kicsit gyengébb az ember gyomra,de az állandó 20-30 perc feltűnő.

2019. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El nem mennék olyan helyre, ahol ez kérdés/probléma
2019. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem megy a hasam, de egyszer vagy kétszer el szoktam menni. Ha otthon vagyok, akkor van, hogy 40 percet is ott ülök, és elolvasom a híreket. Megszokás, semmi más.

Nem kell beírnom, hogy WC-n voltam nyilván, csak nem tudom, hogy ezt levonjam-e és maradjak-e kicsit tovább.

2019. jan. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!