Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni ma...

Mibe érdemes befektetni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sok év kemény munka után van egy kis tőkém, amit szeretnék jól befektetni.

Szívesen venném az ötleteiteket, tapasztalataitokat, hogy mibe érdemes befektetni.

Az is érdekel, ha esetleg rossz tapasztalatotok volt ezzel kapcsolatban.


Gondoltam ingatlan vásárlásra, esteleg valamilyen üzlet megnyitására (vendéglő, szápségszalon,stb)


2008. nov. 8. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem állateledel-boltot nyitni megéri...az állatokat akkor is etetni mekkl ha válság van..de komolyan..2 ismerősöm is megtette, nem panaszkodnak...de igazából, semmi sem tuti a mai világban főleg nem Mo.on...
2008. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha ingatlanba fektetsz be, azzal nem tudsz bukni. Én vidéki vagyok és nálunk sokan vesznek házat, lakást fővárosiak. Legtöbbször olyan falut néznek, ami közel van a városhoz. Pár millióért megveszik, aztán volt már, hogy duplájáért eladták.

Vagy esetleg presszó, amiben mindig lesz pénz, mert olyan megkeseredettek az emberek, hogy legtöbbször az italhoz nyúlnak. De az ingatlan biztosabb szerintem.

2008. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú távra tervezel (4-5 év) akkor most érdemes OTP illetve MOL részvényekbe befektetni, az árfolyam majd a negyede a nyár elejinek, és valószínűleg a válság végén minden vissza fog állni a normális kerékvágásba és meg négy-ötszöröződhet a pénzed. A MOL és az OTP csődjétől nem kell tartanod, mert gázolajra és földgázra mindig szükség lesz (4-5 éves periódusban természetesen), az OTP pedig a legnagyobb magyar bank, a kormány biztosan meg fogja menteni, ha csődközeli állapotba kerül, továbbá hozzáfér az IMF hitel egy részéhez, ha szükségesnek érzi... (4 bank között kell elosztani 600 milliárdot) az otp-nek a tökéje most több, mint 200 milliárd
2008. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!