Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki keresett már pénzt...

Valaki keresett már pénzt alkalmazassal?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy valaki keresett e már pénzt alkalmazassal? Ha igen, akkor szeretném ha valami "bizonyítékot" elkuldene nekem üzenetben.

2019. febr. 2. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

:D

Igen. De ezt a bizonyítás dolgot kicsit túlbecsülöd. Mármint, hogy bárkinek is lesz kedve bizonygatni neked az egyértelműt.

2019. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog az önbizalom, de ezen a ponton azért megkérdezném, hogy ki a tökömnek képzeled magad, hogy majd még neked bizonygatni fog bárki is? Sz*rom le ha nem hiszed el, nem is ismerlek, pláne nem fogok neked számlakivonatokat küldözgetni...
2019. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én ezt egy picikét máshogy gondoltam. Nem kell így egyből nekem állni. Sok ilyen kamu van, találkoztam már én is velük. De ha valami képet küldtök hogy igenis kaptok pénzt, akkor én is kipróbálom, és ha te általad töltöm le akkor még nekem is jó. Nem értem hogy mit kell ezen ennyire felkapni a vizet. De várom az ajánlatokat, nem kötelező küldeni képet
2019. febr. 2. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Milyen alkalmazással?
2019. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Puncs. Hu alkalmazassal rendszeresen keresek
2019. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem teljesen értem én sem, hogy milyen alkalmazásról van szó.

Ha úgy kérdeznéd, hogy készített-e már valaki olyan alkalmazást/szoftvert, amin keresztül pénzt keresett, arra én tudnék igennel válaszolni, elég szépen jövedelmező.

2019. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

így van :D alkalmazást írva sokan kerestek már pénzt.

vállalkozók is kerestek már pénzt emberek alkalmazásával...


de gondolom valami szar telefonos vagy egyéb alkalmazásra gondolsz, ami azt ígéri, hogy fizet neked valamiért, és a lényeg, hogy neked ebbe egy fillért sem kell befizetned...:D na, így nem fogsz te sem keresni semmit...:D

2019. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

#7

"így van :D alkalmazást írva sokan kerestek már pénzt."

Megesik, na. :D

2019. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Én pl. a szakmám és a tudásom alkalmazásával keresem a pénzem, mit sok más hasonló cipőben járó társam.

A bizonyíték az, hogy még nem haltam éhen és éppen a GYK-ra írok.

2019. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem most is alkalmaznak, és pénzt is keresek vele. Meg persze az alkalmazóm is. Tehát egy alkalmazással ketten is keresünk pénzt.
2019. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!