Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan éri meg (pénzügyileg)...

Hogyan éri meg (pénzügyileg) elpostázni/elküldeni egy nehezebb csomagot (pl. cipőt)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Regisztráltam egy online oldalra, ahol mindenki megosztja azt a használt holmiját, amit el szeretne adni, ad hozzá egy árat (általában elég alacsonyat, pl egy pár cipő gyakran csak 1000 forint), illetve vásárolni is lehet.

Szeretném eladni pár ruhámat és cipőmet, viszont nem tudom, hogy hogyan postázzák ők el ezeket.Hogyan éri meg pénzügyileg? Például egy paltformos magassarkút, ami bőven egy kilogram felett is van súlyban, nem hinném hogy megéri eladni 2000 forintért, mivel a postaköltsége gondolom ugyanannyi...


Esetleg a Foxpostról tud még valaki modnani valamit? Van egy a közelemben, de nem tudom hogyna működik, illetve megérné-e esetleg azzal küldeni ilyesmiket. (Ruhákat, cipőket, akár az ország mási kfelén élő vásárlóknak.)


Köszönöm előre is! :)



2019. febr. 6. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Foxpost akkor jó, ha a vevőnek is van a közelébe - ezt mindenképpen a vevővel beszéld meg, hogyan és hol tudja átvenni.


Potai csomagautomata is viszonylag olcsó még - bár az sokkal több helyen van, de még az sem mindenhol.

A következő a postapont, azaz postán maradó.

Itt meg tudsz nézni pár szállítási módot.

[link]

2019. febr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!