Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOS! Angliából szeretnék...

FONTOS! Angliából szeretnék rendelni egy cipőt Magyarországra, de nem szállítanak az országba, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Az Adidas angol weboldalárol szeretnék rendelni, de sajnos kis hazánkba nem szállítanak. Van valamilyen megoldás,amivel ide tudna jutni hozzám a cipő? Nagyon szeretném megvenni,mert álmaim lépője. :c

2019. febr. 7. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. De gondolom nem csak Angliában árulják.
2019. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A másik lehetőség Dél-Korea Ebay-ről.:D Csak arra rámegy a vám,meg minden más,szóval inkább az eredeti angol oldalról szeretném rendelni,csak nem találtam eddig megoldást.

Valaki még esetleg,ötlet?

2019. febr. 7. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit facebook csoportokban aki haza hozza neked. Sokan jönnek, mennek, valaki lehet eltudja neked hozni.
2019. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megrenfeléd hozzám, és én haza küldöm neked. Természetesen nem ingyen.
2019. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megrendeled *
2019. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs kinnt valakid?
2019. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom,köszönöm a válaszokat.:D
2019. febr. 10. 10:36
 8/8 anonim válasza:
Hello! Megosztanád, hogyan sikerült kérlek? Engem is érdekelne. :D
2019. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!