Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Help! Elittárs írja fizessek,...

Help! Elittárs írja fizessek, de a profilomat már töröltem, így nem akarok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Szóval, viszonylag hosszabb ideig használtam az 'Elittárs' nevű remek oldalt, ám valamikor januárban kaptam egy levelet, hogy a 'Prémium' szolgáltatás további igénybevételéhez fizessek be 4700 forintot. Mivel én a továbbiakban egyáltalán nem szerettem volna használni a "szolgáltatást", és a levélből hiányzott az "Amennyiben mégsem..." kezdetű mondat, ezért mintegy ráutaló magatartásként TÖRÖLTEM A PROFILOMAT. Most viszont megint jött egy fenyegetés, miszerint ha nem fizetek szerdáig, úgy egy követeléskezelőnek fogják átadni a tartozásomat. Kérdésem, milyen alapon? A 'Prémium' tagság előre fizetős, és azonnal fel is függesztették ezen típusú tagságomat addig, míg nem fizetek, de mivel nem is akarok fizetni, sőt már nem is tudok, már nem is kaphatnék semmit a pénzemért. Most küldtem nekik egy válasz e-mailt amiben leírtam a helyzetet, remélem segíteni fognak, de ha nem, mit tudok tenni? Tényleg be akarnak hajtani olyan pénzt, amihez semmilyen ellenszolgáltatás nem tartozik? Ha egyszer TÖRÖLTEM a profilomat, akkor mit tudok tenni? Nem gondoljátok egyébként, hogy a lemondási, elállási lehetőségek "elrejtése" fogyasztóvédelmileg mennyire aggályos...

2019. febr. 9. 23:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Igazi főnyeremény leszel annak, aki ott rád talál...
2019. febr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szia, mik a fejlemények ezzel a lehúzós oldallal? Remélem nem fizettél nekik...
2019. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

De, végül fizettem. És bár felajánlották, hogy ezért a pénzért az első félévben (valahogyan) igénybe vehetem a szolgáltatást, de engem ők már aaannyira nem érdekelnek, hogy inkább 'kösz, nem'...

Meg azóta (kb. a nyáron) ezt az egész pártalálás dolgot is elengedtem, a boldogságomat máshogy oldom meg (vettem egy autót, ha nagyon magányos leszek, majd örökbefogadok egy kutyát, a családnevet meg továbbviszik az öcsém gyerekei...).

2019. aug. 29. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!