Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Skrill-el ez lehetséges?

Most várok egy kisebb összeget Skrill-re.Az lenne a kérdésem,ha megérkezik rá én azt át tudnám küldeni otp-s számlámra és le tudnám venni az összeget az otp-s kártyámmal?

febr. 12. 14:05  Privát üzenet  

A válasz
workdev nevű felhasználó válasza:

Persze, hozzá kell adni az OTP-s számlát.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 14:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!És ez teljesen biztonságos?A Skrill esetleg nem emelhet le az otp-s számlámról,ha hozzáadom?Nincs tapasztalatom és nem szeretnék meglepetést!

# 2/2Időpont febr. 12. 14:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Netteller ről PayPal ra vagy Skrill re lehetséges a kifizetés?
Tegnap feltöltöttem banki átutalással 5000 forintot a skrill számlámra és kaptam rá 3000 forint adót, hogy lehetséges ez?
Skrill használata lehetséges bankkártya nélkül?
A forint alapú OTP Junior kártyámmal utalnék pénzt az euro alapú Moneybookers (Skrill) számlámra, majd onnan a bet365-re (ami eurot biztosan, de talán forintot is kezel)....
Lehetséges valahogy az interneten viszonylag gyorsan 1 eurót szerezni és azt átultalni Skrill számlára? Ha igen, hogyan?
Hogyan lehetséges bejelentkezni a skrill moneybookers fiókba a google hitelesítő nélkül? Részletesen lent.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!