Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kérhetném kiközvetítése...

Hogyan kérhetném kiközvetítésemet közmunkára?

Figyelt kérdés
Nem kizáró tényező, hogy ha diplomával rendelkezem?
2019. febr. 15. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bemész a területileg illetékes Munkaügyi Központba és beregisztrálsz, majd kéred a közmunkára való kiközvetítést. Ha volt az elmúlt évben 365 nap biztosítotti jogviszonyod, akkor azért először álláskeresési támogatást kérj - ne rögtön közmunkát :-)
2019. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne kizáró tényező? Diplomások is lehetnek munkanélküliek - ergo így közmunkára kiközvetíthetőek is.
2019. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az volt, hogy a kormány megszüntette a közmunkát diplomások számára?
2019. febr. 15. 10:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Van, ahova még lehet, csak egyre kevesebb helyre, pl ahol én dolgoztam ilyen formában évekig, oda már nyártól nem közvetíthetnek ki diplomást közmunkára. Helyette másik helyet nem tudtak felajánlani. Márciusban indul az új program, hogy ott mit újítanak majd be, ki mehet, ki nem, azt még nem tudni.
2019. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor azóta te mit csinálsz? Milyen végzettséggel rendelkezel amúgy?
2019. febr. 15. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Még mindig munkát keresek, épp a héten találkoztam egy sorstársammal, még ő sem tudott azóta elhelyezkedni.

Gazdasági diploma, tied?

2019. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ennyi idő alatt sem történt előrelépés? Hogyan bírod? Hány helyre jelentkeztél már?


Nekem kevert diplomám van, természettudományos BSc és műszaki MSc, mondanom sem kell, semmit sem érek az egésszel.

2019. febr. 15. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahova tudom oda beadom, de van, hogy napokig semmi sincs. 2 interjúra jutottam el ez idő alatt, az egyiken nem rám esett a választás, a másik helyen meg feketén gondolták a dolgot.

Gondolkodom én is, hogy márciusban újra megpróbálom a közmunkát, ha lesz még és addig nem találok valamit.

2019. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Melyik megyében laksz? F/L?
2019. febr. 15. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Csongrád, te?
2019. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!