Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerzik a Replika...

Honnan szerzik a Replika termékeket?

Figyelt kérdés
Sokszor látom hogy valaki viszont eladókat keres, hogy tőle vegyék meg a replika vagy pl disney termékeket tegyenek rá saját hasznot és adják el. Nekem ez annyira nem tetszik mert rengeteg ilyet hallottam, hogy nem kapták meg a kifizetett terméket, vagy nem azt kapták amit kifizettek. Viszont hiába böngészem a netet, Magyarországon és külföldön sem találok olyan nagykereskedést ahonnan lehetne bármi ilyesmit rendelni, pedig kerestem olyat is amihez kell kiváltott kereskedelmi és olyat is amihez nem, pedig valahonnan be kell szerezzék.

2019. febr. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Replika... Te is az ő szekerüket tolod ezzel a megfogalmazással.

A szó, amit kerestél: hamisítvány. A replika egyszerűen hamisítvány, tehát legális csatornákon nem fogsz tudni hozzájutni, ezért sem találtad meg az interneten.

2019. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A replika, mint már írta is az előttem válaszoló, másolat, azaz hamisítvány és kereskedelmi forgalmazása illegális.

Ha ilyen termék kerül forgalomba és lebukik az eladó, akkor az egész árukészletét elkobozhatják és megsemmisíthetik - mindenféle kárpótlás nélkül - így aztán épeszű ember nem megy bele hamis termékek forgalmazásába - ettől függetléenül azért vannak ilyenek, de azt már nem fogod látni, amikor elkobozzák az árujukat és megbüntetik őket.

2019. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!